OBAVIJEST-RADIONICA (MAKARSKA)

Radionica: Prostor oko mene!

PROSTOR OKO MENE!

Cilj radionice Prostor oko mene je približiti djeci školskog uzrasta probleme prostornog planiranja i arhitekture, na način da im osvijestimo prostor oko njih s kojim se svakodnevno susreću. Upoznati  ih sa osnovnim arhitektonskim elementima i načinima na koji oni oblikuju prostor. Kroz razgovor, pitanja i rad potaknuti djecu da razmišljaju o prostoru i da ga pokušaju shvatiti. Analizirati prostorne elemente, spajati iste, preispitivati značaj javnih sadržaja, arhitektonskog naslijeđa, te našu ulogu u sadašnjem trenutku. Radionica će se održati u sklopu izložbe "Ante Rožić i Makarsko primorje" povodom Noći muzeja u petak, 31.01.2020. u 18:00 do 19:30 u Gradskoj galeriji Antun Gojak u Makarskoj (stara srednja škola - glazbena škola).

Dobrodošli!

objavio: Marija Bošković   datum: 29. 1. 2020.