NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE-ŽUPANIJSKA RAZINA

62. natjecanje mladih tehničara na županijskoj razini Republike Hrvatske

Natjecanje mladih tehničara se provodi na temelju osnovnoškolskog programa tehničke kulture, programa nastave kroz klubove mladih tehničara, izvannastavnog programa u školi, izvanškolskog programa te programa posebnih tehničkih kompetencija (znanje, vještine, samostalnost i odgovornost) koje se stječu u izvannastavnom i izvanškolskom programu tehničke kulture.

Sudjelujući u natjecanju mladih tehničara učenici već u osnovnoj školi stječu ozbiljna iskustva iz područja tehnike i tehnologije, što ih može motivirati za izbor budućega inženjerskog zvanja ili nastavak karijere u tehničkom području.

Našu školu su predstavljali učenici od 5. do 8. razreda pod vodstvom mentorice Nade Zorkić, prof. Natjecanje se održalo u OŠ Kman Kocunar u Splitu,  6. ožujka 2020.

Učenici naše škole koji su sudjelovali na natjecanju:

• Marino Glučina - 1. mjesto, kategorija: OBRADA MATERIJALA

• Lucija Tomašević - 8. mjesto, kategorija: FOTOGRAFIJA

• Bepo Puljević - 9. mjesto, kategorija: ELEKTROTEHNIKA

• Marina Kvasina - 25. mjesto, kategorija: MAKETARSTVO

Čestitamo svim našim učenicima na uloženom trudu, radu i uspjehu!

Našem učeniku, Marinu Glučini puno sreće i uspjeha na Državnome natjecanju koje će se održati od 6. do 9. travnja 2020. u Primoštenu.

objavio: Marija Bošković   datum: 9. 3. 2020.