Online nastava - 1. obavijest

Obavijest učenicima i roditeljima - online nastava

Poštovani roditelji i učenici, prema zaključcima Učiteljskog vijeća od 13. ožujka 2020., a u skladu s uputama MZO (https://mzo.gov.hr/vijesti/smjernice-osnovnim-i-srednjim-skolama-vezano-uz-organizaciju-nastave-na-daljinu-uz-pomoc-informacijsko-komunikacijske-tehnologije/3585), sve informacije potrebne za izvođenje online nastave će biti dostupne na web stranici Škole u ponedjeljak 16. ožujka 2020. iza 10h.

Učenici će pratiti nastavu prema rasporedu predmeta koji je na snazi za redovno izvođenje nastave. Razlika je u tome što NEMA OGRANIČENJA NASTAVNOG SATA na uobičajenih 45 minuta, već se rad učenika proteže tijekom dana. Detaljnije informacije o tome će svaki učitelj dati učenicima.

Prema trenutno dostupnim informacijama, nastava za učenike razredne nastave će biti emitirana i na HRT 3.

Od ponedjeljka nema organiziranog prijevoza za učenike, pa ukoliko postoji situacija da roditelji nemaju kod koga ostaviti svoje dijete, trebaju ga osobno dovesti u MŠ Podgora. Za ostale dane (od utorka nadalje) će svi biti pravovremeno obaviješteni za ovakve situacije.

objavio: Jakov Batinović   datum: 13. 3. 2020.