ONLINE NASTAVA - 4. obavijest

NASTAVA NA DALJINU - upute za učenike od 5. do 8. razreda

Molimo učenike da provedu sljedećih nekoliko koraka kao bismo mogli sve učenike uključiti u virtualne razrede. Očekuju se brojni problemi zbog preopterećenosti sustava pa ćemo virtualne razrede organizirati na raznim platformama.

Prijava na Office 365 za škole nam je nužna kako bismo dodali učenike u virtualnu učionicu na Microsoft Teams. Pokušajte je izvršiti pomoću ove poveznice i vašeg AAI identiteta (korisničko ime i lozinka za e-Dnevnik).

Nakon prijave prihvatite uvjete korištenja i nakon toga ćete moći pristupati Microsoft Teams aplikaciji. Učenici koji imaju školske tablete aplikaciju imaju već instaliranu, a ostali učenici trebaju instalirati aplikaciju na svoj uređaj (računalo, tablet, mobitel).

Kako bismo mogli ustrojiti razrede i na Google Classroom, molimo da prođete aktivaciju opisanu u datoteci u privitku.

Sretno nam svima i u slučaju poteškoća kontaktirajte nas za pomoć!!!

Priloženi dokumenti:
Aktivacija1.mp4 (2.04 MB)

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 15. 3. 2020.