ŠKOLA DANAS...

Malo iznad samog središta mjesta Podgora, smjestila se OŠ don Mihovila Pavlinovića, koja je na ovim prostorima već više od 220 godina. Ime je dobila po podgorskom sinu, svećeniku, borcu za hrvatski jezik i hrvatski narod.

Sama se škola sastoji od matične škole koja je smještena u Podgori i tri područne škole: PŠ Drašnice, PŠ Igrane i PŠ Živogošće.

U nastavku pogledajte fotografije Škole danas.

No to nije sve, naši vrijedni učenici viših razreda, zajedno sa profesoricom Nadom Zorkić, za vrijeme trajanja nastave na daljinu, osmislili su FOTOFIZIKU, izvannastavnu aktivnost. U fotofizici se nalaze razne fotografije naših krajeva, prirodnih ljepota i morskih dubina.

Na poveznici u nastavku se nalaze galerije FOTOFIZIKE, udobno se smjestite i uživajte!

FOTOFIZIKA

Škola danas...

objavio: Marija Bošković   datum: 28. 5. 2020.