ODLAZAK U MIROVINU

Naša kolegica Nevenka je otišla u zasluženu mirovinu.

Draga naša Neve,

stigla mirovina i na tvoja vrata.

Mnoge si ti u ovoj školi ispraćala, ali i srdačno dočekivala. Znaš da si i ti zaslužna za grohotan smijeh koji se razlijevao školom i školskim dvorištem uz jutarnju kavu i ugodne razgovore u staroj, pa kasnije i u novoj zbornici. Uvijek si vesela duha i stalno si nastojala u svakome od nas naći nešto dobro i pozitivno. Dio si naše obitelji, a u obitelji se raspravlja, smije, plače, veseli i slavi. Ti si ta koja nas je uvijek upozoravala na babine, vjenčanja i sprovode. Vodila si brigu o svemu. I sve smo to mi s tobom prolazili i dijelili.

Kroz rad u ovoj školi ostvarila si se i kao supruga, majka, svekrva, punica i baka, ali i kao pouzdana kolegica. Tvoj život je sad na samome vrhuncu i dočekala si ga zdrava, vesela i puna duha.

Od sveg ti srca želimo da tako dugo i ostane te da ti svaki dan bude ispunjen ljubavlju i vjeri u dobro.

Djelatnici OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora

Na sjednici UV za Dan škole, ravnatelj je nastavnicima uručio zahvalnice za sudjelovanje na Županijskom natjecanju.

objavio: Marija Bošković   datum: 1. 6. 2020.