OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Vraćanje udžbenika za školsku godinu 2019./2020.

Na kraju ove nastavne godine samo će neki učenici vratiti udžbenike financirane sredstvima državnog proračuna, a popis tih udžbenika po razredima je u nastavku. Vraćaju se samo pojedini udžbenici dok druge obrazovne materijale(radne bilježnice, zbirke i sl. nije potrebno vraćati).

1. razred – vraćaju se udžbenici Engleskog jezika, Glazbene kulture i Katoličkog vjeronauka

2. razred – ne vraćaju se ni udžbenici ni drugi obrazovni materijali

3. razred – ne vraćaju se ni udžbenici ni drugi obrazovni materijali

4. razred – vraćaju se svi udžbenici osim udžbenika Matematike i Hrvatskog jezika

5. razred – vraćaju se svi udžbenici (drugi obrazovni materijali se ne vraćaju, a Geografski atlas učenici zadržavaju za daljnje korištenje)

6. razred – ne vraćaju se ni udžbenici ni drugi obrazovni materijali

7. razred – vraćaju se samo udžbenici iz Biologije, Kemije, Fizike i Geografije

8. razred – vraćaju se svi udžbenici osim udžbenika Biologije, Kemije i Fizike

Raspored vraćanja udžbenika:

•  19. lipnja 2020. (zadnji dan nastave): učenici 1.-4. razreda

• 23. lipnja 2020. (9,00 - 10,00 sati) : učenici 7. razreda
  • 25. lipnja 2020. (9,00 - 11,00 sati): učenici 5. razreda
  • 26. lipnja 2020. (9,00 - 10,00 sati ): učenici 8. razreda

Važno!

Vraćanje udžbenika bit će u učionici razrednika/ce.

Ako učenici izgube ili zbog nepažljivog postupanja onemoguće ponovno korištenje udžbenika predviđenih za višegodišnje korištenje, dužni su nadoknaditi štetu u iznosu od 50 % kataloške cijene udžbenika.

Učenik koji ne vrati udžbenike koje je zadužio prethodne školske godine, odnosno ne nadoknadi štetu od 50 % kataloške cijene udžbenika, neće moći zadužiti udžbenike za novu školsku godinu.

Učenici koji budu upućeni na dopunski rad/popravni ispit  udžbenike vraćaju tek nakon što ispit polože.

Ukoliko se odlučite za bacanje udžbenika koji se ne vraćaju u školu svakako ih odložite u stari papir.

Svi učenici će u rujnu u školi dobiti besplatne udžbenike za sljedeću školsku godinu 2020./2021.

Zadužene tablete učenici čuvaju za daljnje korištenje.

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 15. 6. 2020.