OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Važna obavijest!

Od petka 11. rujna 2020. mijenja se vrijeme početka nastave učenicima 5.-8. razreda zbog toga što smo uočili da nam je potrebno manje vremena od predviđenog, pri ulasku učenika u školu, u skladu s epidemiološkim mjerama te da učenici putnici ne bi dugo čekali na početak nastave.

Nastava će počinjati svaki dan u 8,05 za učenike viših razreda. Sukladno tome mijenjaju se i satnice školskih sati i polaska odlaznih linija autobusa.

Izmjene su u privitku i na odgovarajućim poveznicama na web stranici.

Koristimo prigodu još jednom podsjetiti roditelje i učenike na obvezu poštivanja pravila u javnom prijevozu u vrijeme pandemije COVID - 19. Prijevoznik je u obvezi poštivati satnicu i raspored sjedenja učenika u autobusu te ne smije krenuti u prijevoz ukoliko ta pravila nisu ispoštivana. Djeca su obvezna također poštivati ista pravila jer se kršenjem istih dovode u opasnost i oni koji krše i ostali sudionici u prijevozu.

Priloženi dokumenti:
Prijevoz_ucenika_2.pdf (92.26 KB)
Satnica_pocetka_i_zavrsetka_skolskih_sati.pdf (65.83 KB)

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 10. 9. 2020.