SPLIT - MATEMATIKA

DALMATINSKI FESTIVAL MATEMATIKE

Dana 13. svibnja 2022., točnije na petak trinaesti, naši učenici zajedno s mentoricom Esterom Vranjković, prof., uz veliku podršku ravnatelja,  zaputili su se u Split gdje se održavalo regionalno ekipno natjecanje iz matematike na Sveučilišnom odjelu za stručne studije, pod nazivom Dalmatinski festival matematike. Učenici su se predstavili u dvije kategorije, jednu ekipu u kategoriji skupa N i dvije ekipe skupa Z.

U kategoriji N sudjelovali su učenici: Mia Begović 4.razred (kapetan ekipe), Anđela Vela 3. razred, Marko Vela 3. razred i Nikola Vranjković 3. razred.

U kategoriji Z sudjelovali su učenici: Bariša Talijančić 6. razred (kapetan 1. ekipe), Nina Zubčić 6. razred, Lara Mrnjavac 5. razred i Veronika Lulić 5. razred. Marko Reljić 6. razred (kapetan 2. ekipe), Laura Knezović 6. razred, Ivan Vladimir 5. razred i Korina Kržanić 5. razred.

Učenicima i njihovim mentorima čestitamo na postignutim rezultatima!

Kako im je bilo možete pogledati u galeriji....

objavio: Tanja Kuran Kržanić   datum: 23. 5. 2022.