e-Twinning nagrade

Tri djelatnice naše škole nagrađene su oznakama kvalitete za e-Twinning projekte

E-Twinning oznake kvalitete daju se učiteljima s izvrsnim eTwinning projektima. Oznaka kvaliteta potvrđuje da je projekt ispunio određene državne i europske standarde.

Pedagoginja Marijana Dragobratović nagrađena je nacionalnim oznakama kvalitete za dva jednogodišnja projekta na kojima je radila s učenicima prošle školske godine. To su projekti "Dječja prava - Vijeće učenika u školama" i "Primjena različitih tehnika učenja".

Učiteljica Katarina Ćošković je također nagrađena za rad s učenicima na projektu "Primjena različitih tehnika učenja"

Učiteljica Anita Lasić je nagrađena za rad s učenicima koji uče talijanski jezik na projektu "I nuovi amici (Novi prijatelji)".

Čestitamo nagrađenim djelatnicama i učenicima na sudjelovanju!

objavio: Marijana Dragobratović   datum: 15. 9. 2022.