COMENIUS - ENGLESKA: PUT U SOUTHAMPTON

Zahvaljujući financijskoj potpori Europske komisije kroz djelovanje Agencije za mobilnost i programe EU, ravnatelj naše škole Jakov Batinović je u razdoblju od 13. do 20. ožujka boravio u Southamptonu, UK.

Njegov je posjet ovom gradu organiziran kroz program Comenius u kojem je naša škola izuzetno aktivna, a time i prepoznata od Agencije. Tijekom boravka ravnatelj je imao niz predavanja od OFSTED inspektora (prosvjetni inspektori koji imaju izuzetno velike ovlasti i odgovornosti), te je posjetio dvije škole u kojima je boravio tijekom cijelog nastavnog dana. Imajući ovakvu posebnu prigodu upoznati iznutra jedan od boljih obrazovnih sustava u svijetu, ravnatelj je zasigurno stekao određene spoznaje koje će nam detaljno izložiti u skoro vrijeme. Nadamo se da ćemo od ovog posjeta svi skupa imati koristi u radu i nastavi.

COMENIUS - ENGLAND: VISIT TO SOUTHAMPTON

Thanks to the financial support  from the European Commission through the Agency for Mobility and EU Programmes, the headmaster of our school Jakov Batinović,   stayed in Southampton, UK from 13th to 20th March 2011.

His visit to this city was organized through the Comenius program in which our school is extremely active, and recognized by the Agency. During his stay the headmaster had a series of lectures by OFSTED inspectors (education inspectors who have very large powers and responsibilities), and he visited two schools where he stayed during the whole teaching day. Having such a special occasion to meet inside one of the best educational systems in the world, the headmaster has certainly gained some knowledge which he will elaborate in the near future. We hope that from this visit we will all have benefit in the work and teaching.

objavio: Administrator   datum: 22. 3. 2011.