NASTAVNICA SENKA NENADIĆ ODLAZI U MIROVINU

U srijedu 15. lipnja nastavnica biologije i kemije Senka Nenadić održala je svoj posljednji sat s učenicima prije odlaska u mirovinu.

Our teacher SENKA NENADIĆ retires

On Wednesday 15th June our  biology and chemistry teacher  Senka Nenadić held her  last lesson with her pupils before her retirement.

Ravnatelj škole Jakov Batinović u ime cijele škole buketom cvijeća zahvalio se kolegici Senki Nenadić. Iako kolegica odlazi u mirovinu početkom rujna, 15. lipnja odradila je svoj zadnji sat s učenicima u našoj školi.

In the name of the whole school our headmaster Jakov Batinović  thanked colleague Senka Nenadić with a bouquet of flowers. Although the teacher retires in September, on 15th June she did her last lesson with students in our school.

objavio: Vanja Selak   datum: 21. 6. 2011.