MEĐUNARODNI DAN ŠKOLSKIH KNJIŽNICA - THE INTERNATIONAL DAY OF SCHOOL LIBRARIES

Danas u školskoj knjižnici obilježavamo Međunarodni dan školskih knjižnica.

Today in the school library we have marked the International Day of School Libraries.

Danas su drugi školski sat knjižnicu posjetili učenici četvrtoga razreda. Upoznali su se s referentnom zbirkom i načinima njezine uporabe, korištenjem računala u istraživačkom radu. U drugom dijelu sata knjižničarka Vanja Selak je organizirala radionice: salvetiranje, slikanje, korištenje računala, gledanje filmova.

Today, the fourth graders have visited the library. They have seen a reference library and how it is used, the use of computer in research. In the second part of the lesson librarian Vanja Selak has organized workshops: painting, computer use, watching movies...

Treći razred prisustvovao je radu u knjižnici peti školski sat. Nakon upoznavanja što se sve radi u knjižnici, što mogu i kako mogu  u njoj pronaći ono što žele ili što im treba za rad, krenuli su na svoj kreativni rad. Slikali su knjižnicu, igrali se na računalima, gledali film Vuk samotnjak.

objavio: Vanja Selak   datum: 24. 10. 2011.