OBAVIJEST UČENICIMA

Obavijest svim učenicima od petoga do osmoga razreda

Obavještavaju se učenici 5. – 8. r. da će dana 1. i 8. prosinca ove godine biti organizirana dopunska nastava za sve zainteresirane učenike. Nastava će biti organizirana u poslijepodnevnim satima s početkom u 16h. Za prisustvovanje nastavi potrebno je sljedeće:

1. javiti se učitelji/ici iz predmeta (jednog ili više) za koji želite dodatnu pomoć i objašnjenje;

2. dogovoriti temu koju Vam učitelj/ica objasniti;

3. dogovoriti točan termin;

4. upoznati roditelje s ovom obavijesti i u dogovoru s roditeljima organizirati prijevoz za dolazak i odlazak s nastave (učenici iz Drašnica, Igrana i Živogošća);

5. predmetne učiteljice iz kemije i fizike će dogovoriti posebne termine zbog svojih obveza u drugim školama.

Za sve ostale detalje učenici se dogovaraju s učiteljima. Nadam se da će učenici prepoznati ovu inicijativu kao korisnu, te svoje učitelje tražiti da im dodatno objasne sve ono što nisu mogli shvatiti na satu. Obzirom da je kraj polugodišta 23. prosinca, ostaje dovoljno vremena popraviti znanje i ocjene za sve one koji to žele. Upravo za njih i organiziramo ovaj vid nastave i pomoći.

Ravnatelj:

Jakov Batinović, prof.

objavio: Jakov Batinović   datum: 30. 11. 2011.