NATJEČAJ

OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora raspisuje natječaj za radno mjesto učitelja fizike.

OSNOVNA ŠKOLA

don Mihovila Pavlinovića, Podgora

Prilaz Vida Mihotića 1

21327  PODGORA

raspisuje

NATJEČAJ

za radno mjesto

Učitelja fizike (m/ž)-1 izvršitelj,

na neodređeno nepuno radno vrijeme,

4 sata nastave tjedno  (ukupno sati tjedno 8/40), za rad u matičnoj školi.

Uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN 87/08 i 86/09 ,92/10,105/10 i 90/11) i Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu( NN 47/96 i  56/01).

Uz prijavu kandidati trebaju priložiti životopis,dokaz o stručnoj spremi,domovnicu, potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci). Dokumentaciju o ispunjavanju uvjeta dostaviti u izvorniku ili ovjerenoj preslici na adresu škole.

Rok za podnošenje prijava je  8 dana od objave natječaja na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama Škole.

Nepravovremene i nepotpune prijave  neće se razmatrati.

objavio: Jakov Batinović   datum: 9. 2. 2012.