OBAVIJEST UČENICIMA - DOPUNSKA NASTAVA

Obavještavaju se učenici od petoga do osmoga razreda da će 22. ožujka ove godine (četvrtak) biti organizirana dopunska nastava za sve zainteresirane učenike.

Nastava će biti organizirana u poslijepodnevnim satima s početkom u 16h. Za prisustvovanje nastavi potrebno je sljedeće:

1. Javiti se učitelji/ici iz predmeta (jednog ili više) za koji želite dodatnu pomoć i objašnjenje;

2. Dogovoriti temu koju će vam učitelj/ica objasniti;

3. Dogovoriti točan termin;

4. Upoznati roditelje s ovom obavijesti i u dogovoru s roditeljima organizirati prijevoz za dolazak i odlazak s nastave (učenici iz Drašnica, Igrana i Živogošća);

5. Predmetne učiteljice iz biologije, kemije i fizike će dogovoriti posebne termine zbog svojih obveza u drugim školama.

Za sve ostale detalje učenici se dogovaraju s učiteljima. Obzirom da ste već prepoznali ovu inicijativu kao korisnu, tražite od svojih učitelja/ica da vam dodatno objasne sve ono što niste mogli shvatiti na satu. Ima dovoljno vremena do kraja školske godine za popraviti ocjene i usvojiti znanja za sve one koji to žele. Upravo za njih i organiziramo ovaj vid nastave i pomoći.

Ravnatelj:

Jakov Batinović, prof.

objavio: Jakov Batinović   datum: 20. 3. 2012.