PRVENSTVO HRVATSKE U JUDU (U15) CROATIAN JUDO CHAMPIONSHIP

Lucija Bilas, učenica petoga razreda, osvojila je treće mjesto na Državnom prvenstvu u judu za mlađe kadetkinje i kadete koje se održalo u Rijeci 5. svibnja 2012.

Lucija Bilas, a fifth grade student, won third place in the national judo  championship  for the younger cadets and cadets which was held in Rijeka, 5th May 2012.

Na Državnom prvenstu u judu održanom u subotu u Rijeci 5. svibnja nastupilo je 265 natjecatelja iz 38 klubova, a od toga je bilo 12 judaša makarskog Judo kluba Biokovo. Najuspješnija je bila Lucija Bilas koja je osvojila treće mjesto u kategoriji do 36 kg i tako postala nositeljica brončane državne medalje.

Lucija, čestitamo ti na ovom iznimnom uspjehu!

In the national judo championship, held in Rijeka on Saturday , 5thMay , there were    265 competitors  from 38 clubs. Among them there were 12 competitors from the judo club Biokovo Makarska. The most successful was Lucija Bilas who won third place in the category to 36 kg and thus became the bearer of national bronze medal.

Lucija, we congratulate you on this extraordinary success!

objavio: Vanja Selak   datum: 8. 5. 2012.