COMENIUS - DRUGI PROJEKTNI SASTANAK - SANTA MARIA SPACESHIP

Danas su započeli pregovori i učenici su imali priliku nazočiti radionicama u sklopu UZ Kanata.

Jutros su u 8 i 30 započeli pregovori vezani uz naš pojekt Santa Maria Spaceship.

Profesorica Anita Lasić, voditeljica ovoga projekta, sa svojim je timom uz poljski i švedski tim, raspravljala i pregovarala o temama: Religija i vrijednosti i Ekonomija.

Drugi je tim predvodila profesorica Tea Markotić. Oni su s Poljacima i Šveđanima pregovarali o temama: Slobodno vrijeme i Zakon i red.

Nakon pregovora, učenici gosti su nazočili kreativnim radionicama iz UZ Kanata. Posjetili su i sudjelovali u radionicama:

1. Proizvodnja i oslikavanje vrećica - radionicu je vodio prof. Miroslav Urlić uz učenice Ivu Ramljak i Katarinu Grbić.

2. Pakiranje ljekovitoga bilja - radionicu je vodio prof. Josip Vranjković i učenice Antonina Španje i Iva Vela.

3. Salvetiranje pločica - radionicu je vodila prof. Vanja Selak i učenice Mia Glamuzina i Josipa Bojić.

4. Keramičarska radionica - radionicu je vodio prof. Klement Šimić uz učenike Marka Babića i Šimuna A.Lovića.

objavio: Vanja Selak   datum: 23. 5. 2012.