Humanost na djelu

Trudeći se kod naših učenika razviti sveobuhvatniji pogled na život i stvarnost koja nas okružuje, naša Škola je u suradnji sa Crvenim križem Makarske i g. Damirom Radićem, roditeljem naše učenice, organizirala akciju dobrovoljnog davanja krvi 3. ožujka 2009.g. Polazeći od činjenice da djeca uče oponašajući odrasle, nadamo se da će ova akcija biti pokretač njihovih aktivnosti kada i sami budu odrasli.

OŠ don Mihovila Pavlinovića u Podgori
Prilaz Vida Mihotića 1, 21327 Podgora
021/625-393, 625-415; 098/316-991
os-podgora-001@skole.htnet.hr
www.os-mpavlinovica-podgora.skole.hr
Klasa: 602-02/09-01
Ur.Br.: 2147/05-14/09-27
Podgora, 23. veljače 2009.g.

- roditeljima učenika

Poštovani,

Zadovoljstvo mi je obavijestiti Vas da naša Škola dana 3. ožujka 2009.g. (utorak, u razdoblju 9 -12h) organizira akciju dobrovoljnog darivanja krvi u prostoru Matične škole u Podgori. Akcija se provodi u suradnji sa Crvenim križem Makarske, a usmjerena je na odrasle osobe voljne uključiti se u ovaj događaj.
                      Cilj nam je osvijestiti kod naših učenika veličinu i značaj djela poput dobrovoljnog darivanja krvi. U akciju će se uključiti dosta dosadašnjih darovatelja krvi s područja naše Općine, zatim djelatnici Škole, te se najiskrenije nadamo i Vi u okviru svojih mogućnosti. Vjerujemo da će poruka koju skupa pošaljemo našim učenicima pristupajući ovoj akciji biti rječitija od bilo kakvih predavanja.
                 U nadi da će ovaj dopis i popratni materijal biti za Vas dovoljno motivirajući, molio bih Vas da mi Vaš eventualni dolazak potvrdite potpisom na ovoj obavijesti koju će učenik vratiti razredniku. Taj potpis je za Vas potpuno neobvezujući, a nama je potreban zbog planiranja domjenka za davatelje.

Iskreno se radujemo Vašem dolasku!

Sa štovanjem,

Ravnatelj:
                                                    Jakov Batinović, prof.

objavio: Administrator   datum: 23. 2. 2009.