DAN HRVATSKE RATNE MORNARICE - THE CROATIAN Navy Day

U petak 14. rujna naši su učenici sa svojim razrednicima posjetili brodove HRM.

On Friday, 14th  September our students with their class-teachers visited  Croatian Navy ships.

Učenici viših razreda OŠ don Mihovila Pavlinovića, zajedno sa svojim razrednicima, su povodom proslave 21. obljetnice HRM-a posjetili vojne brodove usidrene u podgorskom portu. Uz stručno vodstvo časnika HRM-a učenici su obišli brodove-raketne topovnjače Dubrovnik i Kralj Dmitar Zvonimir.

Students of higher grades of elementary school don Mihovil Pavlinović  with their class-teachers  visited military ships anchored in port Podgora. They celebrated 21st anniversary of the  Croatian navy. Under the expert guidance of navy officers  students visited the ship-missile launchers Dubrovnik and King Dmitar Zvonimir.

objavio: Vanja Selak   datum: 18. 9. 2012.