UZ MEĐUNARODNI MJESEC ŠKOLSKIH KNJIŽNICA THE INTERNATIONAL SCHOOL LIBRARY MONTH

Kroz listopad obilježavamo Međunarodni mjesec školskih knjižnica.

The International School Library Month is marked throughout October.

Tema ovogodišnjeg Međunarodnoga mjeseca školskih knjižnica jest Školska knjižnica: ključ za prošlost, sadašnjost i budućnost.

Ove će se godine obilježiti Međunarodni mjesec školskih knjižnica predavanjima knjižničarke Vanje Selak, prof. u svim razredima naše škole. Na taj će način upoznati učenike po uzrastima o važnosti i radu školskih knjižnica.

Knjižnica će organizirati i literarne i kreativne radionice.

This year, the theme of  the International School Library Month is: School Library - the key for the past, present and future.
This year the International School Library Month will be marked by lectures of  our librarian Vanja Selak, prof. in all grades of our school. In this way, students will be familiar with the importance of school libraries’ work.
Library will organize literary and creative workshops.

objavio: Vanja Selak   datum: 28. 9. 2012.