COMENIUS - SUSRET UČITELJA IZ ŠVEDSKE, POLJSKE, HRVATSKE MEETING OF TEACHERS FROM SWEDEN, POLAND, CROATIA

U Podgori od 29. rujna do 3. listopada organiziran je studijski posjet nastavnika iz projekta Comenius: Cjeloživotno učenje - multilateralno partnerstvo.

A study visit by teachers from the project Comenius Lifelong Learning - multilateral partnership was organized in  Podgora from 29th  September to  3rd October.

Profesorica Anita Lasić je dogovorila s ostalim Comenius učiteljima ovaj studijski posjet. Uz niz sastanaka koji su organizirani za Comenius nastavnike, organizirali su se i izleti u kojima su svi uživali.

Professor Anita Lasić  agreed this study visit with other Comenius teachers. With a series of meetings that were organized for the Comenius teachers, there were trips where everyone enjoyed.

Cilj projekta Santa Maria Spaceship jest omogućiti našim učenicima da upoznaju druge kulture , da usavrše engleski jezik te nauče ponešto od švedskohg i poljskog jezika, da razviju socijalne vještine, sposobnost kritičkog razmišljanja, formuliranja stavova, argumentiranja istih te rješavanju problema.

The aim of the project Santa Maria Spaceship is to enable our students to learn about other cultures, to improve English and learn something of Swedish and Polish language, to develop social skills, ability of critical thinking, formulating opinions,  arguing attitudes and solving problems.

objavio: Vanja Selak   datum: 3. 10. 2012.