MALONOGOMETNI TURNIR U ORGANIZACIJI SAVJETOVALIŠTA LANTERNA COUNSELING CENTER LANTERNA ORGANIZED SOCCER TOURNAMENT

U Makarskoj je 10.11.2012. na sportskim terenima OŠ Stjepana Ivičevića održan malonogometni turnir pod nazivom MOŽEMO ZAJEDNO I DRUGAČIJE u organizaciji savjetovališta Lanterna.

On 10th November 2012 ,  on the sports field  of the Elementary school Stjepan Ivičević  Makarska a soccer tournament  were organized by the counseling center  Lanterna.

Na turniru su sudjelovali učenici petoga i šestoga razreda, Svaka je ekipa trebala imati po jednu djevojčicu u ekipi. Od naših petaša i šestaša tu su bili: Jure Ćošković, Stjepan Iličić, Šime Glamuzina, Klara Borić, David Vela, Ena Marinović, Valentino Urlić i Angela Urlić.

Students of the fifth and sixth grades took part in the tournament. Each team should have one girl in the team.

objavio: Vanja Selak   datum: 16. 11. 2012.