SPORT - MEĐUŠKOLSKA NATJECANJA

U OŠ Stjepana Ivičevića u Makarskoj održano je Međuškolsko sportsko natjecanje u četvrtak 13. prosinca 2012.

Naši su učenici sudjelovali u natjecanju iz nogometa (učenici) i odbojci (učenice).

Učenice su odigrale dva odlična susreta. U poluzavršnici su pobijedile OŠ oca Petra Perice, a u finalu izgubile od učenica OŠ Stjepana Ivičevića koje čine i prvu momčad odbokaškog kluba i Makarske. Ukupno su sudjelovale u natjecanju četiri osnovne škole.

( Voditelj: Miroslav Urlić, prof. - EKIPA ŠKOLE: Antonina Španje, Jagoda Antunović, Gina Marinović, Katarina Grbić, Aiona Troha, Stefani Borić, Loren Vela i Ivona Iličić)

Učenici su u prvoj utakmici pobijedili ekipu iz Baške Vode (4:1). U poluzavršnici su izgubili od OŠ Gradac s (2:3). Posebno se istako Frane Urlić sa svojom igrom.

( Voditelj: MIroslav Urlić, prof. - EKIPA ŠKOLE: Duje Papić, Ante Trumbić, Dalen Kordić, Juraj Glučina, Nikola, Vela, Frane Urlić, Duje Trumbić, Nedo Urlić, Teo Babić, Toni Urlić, Jure Ćošković, Mario Tolj )

objavio: Vanja Selak   datum: 14. 12. 2012.