Produženi boravak

Nakon dvogodišnje pripreme započeli smo s programom produženog boravka za učenike od l. - IV. razreda

PRODUŽENI BORAVAK

16. rujna 2009. godine u našoj je školi započeo PRODUŽENI BORAVAK i to za učenike nižih razreda. Voditeljica produženog boravka je učiteljica Zdravka Čatlak. Iz područnih škola (Drašnice, Igrane i Živogošće) djecu nakon nastave organizirano u produženi boravak u Podgoru dovodi kombi angažiran samo za njih. Nakon okupljanja djeca imaju vremena za igru, ručak, ali i učenje i pisanje domaćih zadaća. Do 17 sati po njih dolaze roditelji. Trenutno je u produženom boravku 16 učenika.
              Prijevoz učenika te učiteljicu financira Općina Podgora, te im na tome velika hvala.
               Na sam dan otvorenja u našu su školu došli gosti novinari iz tjednika Makarsko Primorje i Makarska kronika, te načelnik Općine Podgora gospodin Ante Miličić i predsjednik OV-a gospodin Stipe Vela. Ravnatelj im je zahvalio na dolasku, a predstavnicima Općine se posebno zahvalio jer bez njihove podrške ne bi bilo ništa.

objavio: Administrator   datum: 17. 9. 2009.