NAJAVA: RADIONICE UZ SVJETSKI DAN NADARENIH UČENIKA WORKSHOPS: TALENTED STUDENTS’ DAY

Pedagoginja i knjižničarka najavljuju radionice uz Svjetski dan nadarenih učenika.

Educational counselor and librarian announce workshops with the Talented Students’ Day

Danas će pedagoginja i knjižničarka provesti upitnike uz Svjetski dan nadarenih učenika kako bi mogle organizirati radionice 21. 3. 2013. u četvrtak.

Učenici će se moći prijaviti na radionice:

1. kreativne radionice ( izrada ukrasa od prirodnih materijala za Uskrs - voditeljice: pedagoginja Marijana Dragobratović, prof. i knjižničarka Vanja Selak, prof.)

2. likovne radionice (voditelj Klement Šimić, prof.)

3. glazbena radionica(voditelj MArin Erceg, prof.)

Educational counselor and librarian will implement questionnaires with the Talented Students’ Day to be able to organize workshops  on Thursday,  21st March  2013.
Students will be able to join the workshops:
1. creative workshops (making decorations from natural materials for Easter - leaders: educational counselor Marijana Dragobratović, prof. and librarian Vanja Selak, prof.)
2. art workshops (leader Klement Šimić.)
3. music workshops (leader Marin Erceg, prof.)

objavio: Vanja Selak   datum: 15. 3. 2013.