ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA 2013. County review of student’s cooperatives 2013

U srijedu 3. travnja u City center one Split u Splitu održana je Županijska smotra učeničkih zadruga dvadeset i peta po redu.

On Wednesday, 3rd April at City Center One Split in Split  25th County review of students’ cooperatives was held.

Naša UZ Kanata sudjelovala je na Županijskoj smotri učeničkih zadruga. Na Smotri je sudjelovalo 36 učeničkih zadruga. Novost oko bodovanja ovoga puta je bila ta da su voditelji svih zadruga ocjenjivali svaku zadrugu ocjenom od 1 do 5, osim svoje. Iako su svi rekli da smo imali najljepši štand, naša se Kanata ipak nije uspjela plasirati na Državnu smotru učeničkih zadruga.

Our SC Kanata  participated in the County review of student’s cooperatives. At the review there were 36 student’s cooperatives. Although they all said that we had the most beautiful stand, our Kanata still was not qualified for the State review of student’s cooperatives.

Našu su zadrugu predstavljali učenici Antonina Španje, Katarina Grbić, Iva Vela, Iva Ramljak i voditelji Miroslav Urlić, Klement Šimić i Josip Vranjković.

Štand UZ Kanata

Naj proizvod UZ Kanata

DAROVNA KUTIJA DJELIĆ DALMACIJE (ručni rad): boca maslinovoga ulja, filetirani slani inćuni sa kaparima, džem od smokava, suvenir od keramike

objavio: Vanja Selak   datum: 4. 4. 2013.