MOŽEMO ZAJEDNO I DRUGAČIJE - MALONOGOMETNI TURNIR SAVJETOVALIŠTA LANTERNA

Malonogometni turnir za učenike i učenice 7. i 8. razreda osnovnih škola Makarskoga primorja pod nazivom Možemo zajedno i drugačije.

Savjetovališta Lanterna organizira malonogometni turnir za učenike i učenice 7. i 8. razreda pod nazivom Možemo zajedno i drugačije. Turnir se održao u subotu 27. travnja 2013.

Turnir je dio projekta Izaberi nešto za sebe! , koji već osmu godinu podržava Ministarstvo socijalne politike i mladih. Cilj ovakvih aktivnosti je poticanje fizičke aktivnosti, druženja, razvitak tolerancije i komunikacije među mladima.

Svaki je razred trebao prijaviti mješovitu ekipu od 10 igrača. Najmanje moraju biti 3 učenice po ekipi. Razredi su podijeljeni u 4 grupe, samo je pobjednik grupe prolazio u finale. Naš 7. razred nije bio pobjednik grupe pa nije igrao u završnoj utakmici, ali su se družili i zabavili...

objavio: Vanja Selak   datum: 30. 4. 2013.