Dan otvorenih vrata

Poštovani roditelji,

Obavještavamo Vas da će Škola dana 10. prosinca 2009.g. (četvrtak), održati nastavni dan pod nazivom DAN OTVORENIH VRATA. Tim povodom ste pozvani prisustvovati nastavi i ostalim predviđenim aktivnostima tijekom cijelog jutra, prema Vašim interesima i slobodnom vremenu. Za odabrane sate i aktivnosti potrebno je prije se najaviti zbog organizacijskih mogućnosti Škole. Nadamo se da ćete uspjeti pronaći vremena za ove aktivnosti, te se na taj način neposredno upoznati sa organizacijom rada Škole.

OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora   10. prosinca 2009.organizira
"DAN OTVORENIH VRATA"

Pozivamo sve roditelje da budu jedan dan dio nastavnih događanja u našoj školi. Jedino što je potrebno je vaša prijava kako bismo što kvalitetnije organizirali radionice i školske sate.

1. Radionica izrada božićnih ukrasa – 1. i 2. razred s učiteljicom Editom Crljen (8:30-11:30 sati)

2. Iskustvena radionica pedagoginje Marijane Dragobratović – Pomozite svojoj djeci u razvijanju samopouzdanja (od 9:00 – 10:00 sati)

3. Likovna radionica – Klement Šimić, prof.               (11:00-13:30 sati)

4. Posjet nastavi prema  školskom rasporedu vašeg djeteta - odaberite nastavni predmet kojem želite prisustvovati

5. Razgovor s ravnateljem - unutarnje ustrojstvo rada škole - razmišljanja i prijedlozi (kroz jutro)

Hvala na sudjelovanju!

objavio: Administrator   datum: 7. 12. 2009.