COMENIUS PROJEKT

Međunarodna suradnja naše Škole odlično napreduje!

COMENIUS PROJEKT

Naša škola priprema projekt Comenius multilateralno partnerstvo s dvije škole iz Švedske i Poljske. Krajem rujna nastavnica Anita Lasić je zajedno s nastavnicom Annom Ewertovski bila u pripremnom posjetu švedskoj školi. Nastavnik Christian Rydberg, kojeg se sjećamo od prošlog svibnja kad je u Podgoru doveo svoj razred, je bio odličan domaćin tog posjeta.
Trenutno gore navedeni nastavnici rade na pripremi aplikacije za Comenius multilateralno partnerstvo, koja mora biti podnešena najkasnije do 19. veljače 2010. Rezultate ćemo saznati prije početka sljedeće školske godine.

Prezentacija: Comenius projekt

U sklopu projekta Comenius, nastavnica Anita Lasić je provela tjedan dana u Londonu na stručnom usavršavanju. Pohađala je tečaj Kreativna metodologija u nastavi engleskog jezika u Oxford House College u centru Londona.

Prezentacija: Comenius London

Priloženi dokumenti:
Comenius projekt.pps (1.26 MB)
Comenius London.pps (935.00 KB)

objavio: Administrator   datum: 15. 1. 2010.