U NAŠOJ ŠKOLI POSTAVLJENA PRVA PAMETNA PLOČA / IN OUR SCHOOL PLACED FIRST SMART BOARD

Zahvaljujući angažmanu prof. Anite Lasić i školskog Comenius tima škola je postavila prvu pametnu ploču u učionici Engleskoga jezika.

Thanks to the involvement of prof. Anita Lasic and school Comenius team the first smart board has set in the English classroom.

Potrebna sredstva škola je osigurala iz sredstava koja su joj ostala odobrenjem završnog izvješća o provedbi Comenius projekta Space ship Santa Maria.

Radi se o suvremenom nastavnom sredstvu koje će uvelike pridonijeti podizanju razine kvalitete nastave, što je našoj školi uvijek na prvom mjestu. Iako u svim učionicama imamo računala, projektore i pristup internetu, iskreno se nadamo da ćemo uskoro moći i ostale učionice opremiti ovim modernim nastavnim pomagalom.

Our school has provided necessary funds  from  the funds  that  remained  from  the approval of the final report on the implementation of the Comenius project   Spaceship Santa Maria.

objavio: Vanja Selak   datum: 12. 3. 2014.