Maškare, ća mogu maškare....

MAŠKARE POHODILE NAŠU ŠKOLU

Više na mrežnim stranicama:

MAŠKARE POHODILE OŠ DON MIHOVILA U PODGORI

U petak 12.veljače 2010. s početkom u 11 sati OŠ don Mihovila Pavlinovića organizirala je FEŠTU OD MAŠKARA. Povorka je trebala proći mjestom i glavna se fešta trebala održati ispred hotela Podgorka, ali zbog lošeg vremena sve je organizirano u OŠ.
Gosti su nam bili vrtićevci, odnosno CRVENKAPICE, VUKOVI I LOVCI. Priča je bila više nego dobro uprizorena zahvaljujući tetama iz vrtića Igrana, Drašnica i Podgore te roditelja.
Svi niži razredi naše škole preobrazili su se u bebe i to pod transparentom DJECESIJA, ZAR NE!? Veliki trud učiteljica i djece se isplatio jer je upravo ta skupina dobila glavnu skupnu nagradu za najbolje maske – 8 jumbo pizza.
Peti razred i njihova razrednica Estera Paunović vratila nas je u filmove – ŽENE MAČKE I LJUDI U CRNOM.
Šesti razred i njihova razrednica Anita Lasić bili su HRVATSKE NAVIJAČICE I MAFIJAŠI.
Sedmi razred s razrednikom Marinom Ercegom prikazali su nam PODGORSKE PUNKERE.
Osmi razred s nastavnikom Mirom Urlićem predstavili su VOJNIKE I MANEKENKE.
Nagrađen je i najbolji plesni par s nagradom trodnevni ručak u školskoj kuhinji. Nagradu su dobili učenici osmoga razreda – manekenke Antonio Kržanić i Lucija Jujnović.
Nagradu za najbolju pojedinačnu masku – tjedna dupla marenda po izboru – dobili su Katarina Grbić - ŽENA MAČKA i Šime Glamuzina - GUSAR.
Zahvaljujući veseloj glazbi i animaciji profesora Jure Vujevića sve maškare, prisutni gosti i roditelji su se dobro zabavili i rasplesali, a zahvaljujući roditeljima imali smo što jesti i piti tijekom cijele zabave.

Priloženi dokumenti:
SUĐENJE KRNJI 1.doc (21.50 KB)

objavio: Administrator   datum: 15. 2. 2010.