MALO IZ PODRUČNIH ŠKOLA

Jedno jutro uz lektiru - PŠ Drašnice i  PŠ Igrane

PŠ DRAŠNICE - 2. razred

Učiteljica Mirela Lulić

Kate - Najviše se u školi voli igrati, a smeta joj učenje. Najdraži predmet joj je glazbeni, a ne voli matematiku. Voli se družiti s Mijom jer joj je ona najbolja prijateljica. U slobodno vrijeme rado se igra.  Najdraža joj je lektira Grga Čvarak jer joj je smiješna.

Nedo - U školi mu smeta što mora puno učiti i pisati. najdraži mu je predmet likovni, a ne voli matematiku. U školi se voli družiti s Markom, Šimom i Lucom jer su mu prijatelji. U slobodno vrijeme rado se igra. Najdraža mu je lektira Slavuj.

Lucija - U školi najviše voli dvoranu, a smeta joj kada se u školi viče. Najdraži joj je predmet matematika, a ne voli prirodu. U školi se voli družiti s Mijom jer je dobra. U slobodno vrijeme rado se igra. Najdraža joj je lektira Slavuj jer je zanimljiva.

Šime - U školi najviše voli jesti marendu. Najdraži mu je predmet likovni, a ne voli prirodu. Voli se družiti s Markom jer i on voli igrati nogomet. U slobodno vrijeme rado igra nogomet. Najdraža mu je lektira Slavuj jer mu je dobra.

Marko - U školi najviše voli tjelesni. Smeta mu deranje. Voli prirodu, a ne voli školu. Najčešće se druži s Mijom i Nedom jer su mu prijatelji. U slobodno vrijeme rado se igra. Nema najdražu lektiru.

Ivan - U školi najviše voli tjelesni, a smeta mu pisanje. Najdraži mu je likovni, a ne voli matematiku. U školi se voli družiti sa svim prijteljima jer se svi vole igrati. U slobodno se vrijeme rado igra. Najdraža mu je lektira Crvenkapica jer je vuk pojeo Crvenkapicu i baku.

PŠ IGRANE - učiteljica Silvana Lulić

1. razred

Ivan - U školi najviše volim odmor. Najdraži mu je predmet hrvatski jezik. Voli se družiti s Antom jer je dobar. Kad je slobodan rado ide na plivanje. Najdraža mu je lektira Tri medvjeda i gitara jer je zabavna.

Franka - U školi najviše voli odmor, a smeta joj učenje. Najdraži joj je predmet glazbeni. Voli se družiti s Leonardom jer vole zajedno pjevati. U slobodno se vrijeme igra s Fani jer joj je ona rodica. Najdraža joj je lektira Tri medvjeda i gitara jer joj je zabavna.

Leonarda - U školi najviše voli matematiku, a smeta joj hrvatski. Najdraži joj je predmet odmor, a ne voli tjelesni. Voli se družiti s prijateljima i prijateljicama iz razreda. Kad je slobodna rado ide kući. Najdraža joj je lektira Tri medvjeda i gitara jer ima tu priču kod kuće.

2. razred

Ante - U školi najviše voli računalo, a smeta mu što mora učiti. Najdraži mu je predmet priroda, a ne voli engleski jezik. Voli se družiti s Antom i Barišom jer su dobri. U slobodno se vrijeme rado igra. Najdraža mu je lektira Pinokio jer je postao pravi dječak.

3. razred

Ante - U školi voli računalo, a smeta mu učenje. Najdraži mu je predmet likovni, a ne voli prirodu. Voli se družiti s Antom i Barišom jer oni znaju svašta raditi. U slobodno se vrijeme igra. Najdraža mu je lektira Vlak u snijegu jer je to dobra knjiga.

Ivan -  U školi najviše voli matematiku i tjelesni, a ne voli prirodu. Voli se družiti s Antom i drugim Antom jer su dobri. U slobodno se vrijeme rado igra. Najdraža mu je lektira Vlak u snijegu jer je to super knjiga.

objavio: Administrator   datum: 19. 2. 2010.