PISMO RAVNATELJA

Drage učenice i učenici,
poštovani roditelji i svi posjetitelji naše školske web stranice

Dear pupils, parents and our school web site visitors

Chers élèves, parents et visiteurs du site web de notre école

Drage učenice i učenici,
poštovani roditelji i svi posjetitelji naše školske web stranice,

želim vas sve skupa pozdraviti u ime djelatnika OŠ don Mihovila Pavlinovića, Podgora i moje osobno. Drago mi je da ste se odlučili posvetiti malo svoje pozornosti našem radu i trenutnim aktivnostima. Također se nadam da će vas viđeno potaknuti na komentar ili, još bolje, suradnju i komunikaciju u područjima za koje procijenite da možemo surađivati. Vjerujem da postoje područja u našim aktivnostima koja mogu biti bolja i uspješnija, a za koja nam možete pomoći unaprijediti ih. Trudimo se biti otvoreni i aktualni u predstavljanju svega što radimo u Školi. Ukoliko smatrate da nam možete pomoći svojim savjetom ili mišljenjem, rado ćemo ih primiti na školsku mail adresu os-podgora-001@skole.t-com.hr  ili na moju osobnu jakovbatinovic10@gmail.com . Potruditi ćemo se razmotriti sve što nam predložite te o tome s vama razgovarati. Nadam se i veselim dobroj i interesantnoj suradnji!

Ravnatelj:
Jakov Batinović, prof.

Dear pupils, parents and our school web site visitors,
I wish you all  welcome on behalf of employees of  the Elementary school don M. Pavlinović, Podgora and my own. I am glad that you have decided to devote some attention to our work and our current activities. I also hope it will inspire you to comment or, better,  to cooperate and communicate in areas for which you estimate to cooperate. I believe that there are areas in  our activities which can be better and more successful, and you can help us to  improve them. We try to be open and actual in the presentation of everything we do at school. If you think you can help us with your advice or opinion, we will be happy to receive them at school mail or  my own. We will consider everything you suggest and we will also talk to you about that. I hope we will have a good and interesting collaboration!

Headmaster:
Jakov Batinović, prof.

Chers élèves, parents et visiteurs du site web de notre école

Chers élèves, parents et visiteurs du site web de notre école, je vous souhaite à tous la bienvenue au nom de tous les employés de l'Ecole Primaire Don M. Pavlinović de Podgora. Je suis heureux que vous ayez décidé de porter attention à notre travail et à nos activités. J'espère que cela vous incite à commenter ou, mieux, à participer et à en parler dans les secteurs avec lesquels nous espérons coopérer. Il me semble qu'il existe certaines de nos activités qui peuvent être mieux traités et obtenir de meilleur résultats ; et vous pouvez nous aider à les améliorer. Nous essayons d'être ouverts et actuels dans la présentation de ce que nous réalisons. Si vous estimez que votre opinion pourrait nous être utile, nous serions heureux de recevoir vos avis dans notre boîte mail : os-podgora-001@skole.t-com.hr ou la mienne : jakovbatinovic10@gmail.com. Nous prendrons en compte tout ce que vous suggérerez et ouvrirons la discussion. J'espère que notre collaboration sera constructive et réussie.

Jakov Batinović, directeur

objavio: Jakov Batinović   datum: 10. 2. 2012.